Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

ANURITO firmie

  • Żmigrodzka 49
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

ANURIT

Żmigrodzka 49

Poznań

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla rynku motoryzacyjnego. Rozwijamy oprogramowanie SaaS, tworzymy aplikacje webowe, systemy do analizy, przetwarzania i sprzedaży danych motoryzacyjnych, oprogramowanie monitorujące rynek. Jesteśmy niedużą firmą współpracującą z zagranicznym partnerem.

Wymagania:

Poszukujemy programisty PHP & Full Stack z dobrą znajomością PHP, MySQL, HTML/CSS, JavaScript, Linux, GIT oraz języka angielskiego, najlepiej z wykształceniem informatycznym lub pokrewnym.

Oczekiwana jest solidna, zaangażowana osoba z analitycznymi zdolnościami i z chęcią do nauki i rozwoju umiejętności technicznych.

Opis stanowiska

  • prace programistyczne wymagające logicznego myślenia i zdolności anlitycznych,
  • rozbudowa systemów firmy, tworzenie nowych funkcjonalności,
  • optymalizacja i ulepszanie istniejących mechanizmów,
  • prace związane z analizą danych, pisanie oprogramowania do ich przetwarzania,
  • testowanie aplikacji,
  • dbanie o jakość kodu,
  • praca głównie z użyciem PHP i MySQL, choć także JavaScript, HTML & CSS,
  • opcjonalnie obsługa serwerów Linux, baz danych, wprowadzanie nowych technologii.

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, lub w biurze w Poznaniu,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość wszechstronnego rozwijania umiejętności technicznych i podnoszenia kwalifikacji,
  • z czasem dużą decyzyjność i samodzielność w organizacji zadań,
  • przyjazną atmosfere w pracy.

Uwaga

Prosimy o podesłanie CV wraz z podaniem informacji o swych umiejętnościach,  doświadczeniu, wykonanych projektach oraz o podanie widełek oczekiwań płacowych (np. ile chciałbyś zarabiać na począku a ile po jakimś czasie).

Ogłoszenie archiwalne