Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Sunrise System, Partner Google w randze Premium i część koncernu Bauer Media Group, planuje rozwój Działu Programistów w celu realizacji nowych ambitnych projektów technologicznych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Oferujemy:

    • ciekawe i ambitne projekty – tworzymy autorskie, unikalne rozwiązania,
    • dostęp do najnowszych technologii i kompetencji,
    • rozwój w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM,
    • dobrą atmosferę, sprzyjającą pracy,
    • work&life balance,
    • dobrą organizację pracy, wsparcie i inspirację ze strony doświadczonych i utalentowanych specjalistów,
    • komfortowe warunki pracy w centrum Poznania,
    • stabilną pracę - zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji,
    • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.

    Nasi Programiści cenią pracę w Sunrise System za:

    • codziennie nowe, ciekawe wyzwania,
    • możliwość poznawania nowych technologii i narzędzi.
    • a przede wszystkim - pracę w świetnej atmosferze, w zgranym zespole.

    Zakres obowiązków:

    • administracja i rozbudowa istniejących systemów spółki,
    • tworzenie nowych systemów na potrzeby spółki.

    Wymagania:

    • dobra znajomość HTML/XHTML i CSS,
    • dobra znajomość PHP,
    • dobra znajomość MySQL,
    • dobra znajomość JavaScript,
    • dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość AJAX,
    • znajomość Smarty,
    • umiejętność optymalizacji zapytań SQL,
    • znajomość technologii internetowych,
    • znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami,
    • znajomość systemu Linux,
    • znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.
    Kandydatów i Kandydatki na stanowisko prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj