Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Ideo Sp. z o.o.

  • Nad Przyrwą 13, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Nad Przyrwą 13

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

Mile widziane

  • Laravel

  • Docker

  • Elasticsearch

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oprogramowania naszej autorskiej platformy wspierającej procesy biznesowe w branży e-commerce,

  • tworzenie nowych aplikacji internetowych opartych o PHP/Laravel,

  • rozwój istniejących aplikacji webowych oraz serwisów,

  • optymalizacja wydajności tworzonych rozwiązań,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy analizowaniu, planowaniu i tworzeniu rozwiązań dla naszych klientów.

Nasze wymagania

  • podzielasz naszą pasję do programowania oraz chętnie się rozwijasz,

  • posiadasz doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem PHP z uwzględnieniem OOP,

  • znasz architekturę aplikacji webowych oraz popularne wzorce projektowe,

  • posiadasz dobrą znajomość baz danych (np. PostgreSQL, MySQL) i potrafisz optymalizować zapytania,

  • znasz HTML, CSS i JS przynajmniej w stopniu podstawowym.

  • sprawnie posługujesz się frameworkiem Laravel,

  • masz pierwsze doświadczenie w korzystaniu z Dockera, ElasticSearch, usług Cloud czy nierelacyjnych baz danych.

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

To oferujemy

  • weźmiesz udział w ambitnych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,

  • będziesz pracował w projektach dopasowanych do Twoich technologii, jak i tych, w których chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności, masz możliwość zmiany projektów,

  • gwarantujemy profesjonalnie przygotowany proces wdrożenia,

  • szkolimy się – zapewniamy m.in. dostęp do kilku popularnych platform szkoleniowych, szkoleń wewnętrznych, a także pokrywamy koszty certyfikacji,

  • zapewniamy elastyczne podejście do pracy – pracujemy w biurze, zdalnie oraz hybrydowo,

  • posiadamy rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina, dofinansowanie do zakupu sprzętu i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Brzmi ciekawie? Wyślij nam swoje CV. Jeśli posiadasz własne portfolio w postaci projektów na GitHubie, koniecznie pochwal się nimi!

Ciekawi Cię jak pracujemy i jakie wartości są dla nas szczególnie istotne? Sprawdź naszą stronę www.kariera.ideo.pl.

Nie czekaj, dołącz do nas!

Jesteśmy Software House’em, a nasz zespół to ponad 250 osób, które są pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Projektujemy, tworzymy oraz integrujemy dedykowane oprogramowanie od pojedynczych modułów do rozbudowanych systemów. Myślimy perspektywicznie. Chcemy rosnąć, rozwijać się i być miejscem, w którym i Ty będziesz realizował/a swoje zawodowe ambicje.

Przewiń do profilu firmy