Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Ideo Sp. z o.o.

  • Nad Przyrwą 13, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Nad Przyrwą 13

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

Mile widziane

  • Docker

  • Elasticsearch

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania opartego o PHP/ Laravel lub Symfony,

  • utrzymywanie istniejących projektów, optymalizowanie wydajności rozwiązań,

  • wykrywanie, analiza i rozwiązywanie problemów,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy analizowaniu, planowaniu i projektowaniu nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem PHP z uwzględnieniem OOP,

  • pracowałeś z wykorzystaniem frameworków np. Laravel / Symfony,

  • znasz architekturę aplikacji webowych oraz popularne wzorce projektowe,

  • posiadasz dobrą znajomość baz danych (np. PostgreSQL, MySQL) i potrafisz optymalizować zapytania,

  • znasz HTML, CSS i JS przynajmniej w stopniu podstawowym.

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenie w korzystaniu z Dockera, ElasticSearch czy usług Cloud.

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach i wyzwania, które pozwolą ci rozwinąć swoje umiejętności,

  • elastyczne godziny pracy (byle nie zakłócało to pracy zespołu),

  • pracę stacjonarną / hybrydową / zdalną (do wyboru),

  • możliwość korzystania z naszych biur,

  • wsparcie w rozwoju zainteresowań (udział w szkoleniach, certyfikacja, wystąpienia na konferencjach i inne),

  • szeroki pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do lekcji j.angielskiego z lektorem, prywatnej opieki medycznej czy pakietu Multisport,

  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Brzmi ciekawie? Wyślij nam swoje CV. Jeśli posiadasz własne portfolio projektów, koniecznie pochwal się nimi!

Ciekawi Cię jak pracujemy i jakie wartości są dla nas szczególnie istotne? Sprawdź naszą stronę www.kariera.ideo.pl.

Jesteśmy Software House’em, a nasz zespół to ponad 250 osób, które są pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Projektujemy, tworzymy oraz integrujemy dedykowane oprogramowanie od pojedynczych modułów do rozbudowanych systemów. Myślimy perspektywicznie. Chcemy rosnąć, rozwijać się i być miejscem, w którym i Ty będziesz realizował/a swoje zawodowe ambicje.

Przewiń do profilu firmy