Oferta pracy

Programista PHP (Senior)

HRK S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora Green Energy.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie od podstaw kluczowej dla funkcjonowania firmy aplikacji;

  • Praca nad rozwojem nowych funkcjonalności aplikacji i dopasowaniem do wymagań organizacji;

  • Proponowanie rozwiązań, optymalizacja istniejących zgodnie z dobrymi praktykami;

  • Tworzenie dokumentacji;

  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za projekt.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera;

  • Znajomość PHP w wersji 7 i 8 oraz Symfony Framework;

  • Dobra znajomość SQL (MySQL), CI/CD, Git, Docker;

  • Rozumienie zasad projektowania oraz znajomość najlepszych praktyk kodowania;

  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux oraz technologii chmurowych (AWS);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B;

  • Szereg benefitów pozapłacowych;

  • Wynagrodzenie – do 22 000 zł netto B2B;

  • Praca zdalna, choć otwartość na system hybrydowy będzie atutem;

  • Przyjazna, koleżeńska i niekorporacyjna atmosfera w pracy.

HRK S.A.

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Przewiń do profilu firmy