Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP - Specjalista ds. e-Commerce

Willi Hats HeavenO firmie

  • Wspólna 2
    Sulejówek, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Willi Hats Heaven

Wspólna 2

Sulejówek

Firma z branży odzieżowej klasy premium, z polskim kapitałem i ponad 20-letnim doświadczeniem w branży zatrudni programistę/programistkę m.in. do rozbudowy sklepu internetowego oraz stworzenia wewnętrznego systemu bazodanowego w oparciu o środowisko webowe.

Aktualnie sklep oparty jest o Prestę, ale nie odrzucamy żadnych innych rozwiązań :)

Oferujemy pracę w której:

  • będziesz mógł/mogła się skupić przede wszystkim na jednym projekcie, sukcesywnie go rozwijając
  • będziesz miał(a) realny wpływ na rozwój projektu – na wybór środowiska, narzędzi i rozwiązań
  • dostaniesz wszelkie niezbędne (i wydajne) narzędzia
  • będziesz podlegać bezpośrednio pod osobę koordynującą Twój projekt co jest gwarancją komfortowej pracy i realnych założeń co do możliwości i czasu realizacji

Twój zakres obowiązków:

  • projektowanie i programowanie rozwiązań e-commerce opartych o technologie webowe
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • integracja z systemami zewnętrznymi (m.in. CRM, bramki płatności, integratory, synchronizatory)
  • przeprowadzanie testów i modernizacja

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań webowych/e-commerce
  • znajomość PHP, SQL, HTML, CSS, XML, a także MS Excel (makra, tabele przestawne, modele danych, etc.)
  • znajomość pracy z relacyjnymi bazami danych
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość rozwiązań związanych z kodami kreskowymi
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • znajomość SEO oraz Google ADS
  • wcześniejszy kontakt z programami magazynowymi Subiekt/Wapro

Zapewniamy:

  • stabilne warunki współpracy – umowa o pracę (istnieje możliwość pracy na ½, ¾ oraz cały etat – do ustalenia)
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • wszystkie weekendy wolne
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia innowacyjnych rozwiązań
  • pracę w firmie o polskim kapitale
  • miłą i swobodą atmosferę pracy

Dodatkowo:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej (częściowo)
  • zniżki na firmowe produkty
  • brak dress code’u
  • świetna kawa/herbata! :)

Ogłoszenie archiwalne