Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-05-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

INTERSON

--- Praca zdalna (pełen wymiar godzin) ---

Jesteśmy doświadczonym zespołem z dużymi umiejętnościami i ciągłą potrzebą pozyskiwania nowych wyzwań. Cechuje nas jakość, elastyczność i umiejętność realizacji niszowych, nieszablonowych projektów dla wymagających klientów.

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie
Numer referencyjny: ADS-10-2015

Opis stanowiska:

Poszukujemy programisty PHP ze znajomością dowolnie wybranego przez siebie frameworka na poziomie bardzo dobrym. Do zadań programisty będzie należało grupowe oraz samodzielne tworzenie projektów internetowych, a także rozwój działających już przedsięwzięć internetowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP (wybrany framework oraz czysty obiektowy PHP)
  • Dobra znajomość JavaScript

Oferujemy:

  • Pracę zdalną przy umowie o pracę (wynagrodzenie: 5000 zł brutto)
  • Pracę zdalną przy umowie zlecenie (wynagrodzenie: 5000 zł brutto)
  • Pracę zdalną przy umowie B2B (wynagrodzenie: 5500 zł netto)
  • Kreatywne, prestiżowe projekty
  • Dużą satysfakcję i swobodę działań
  • Elastyczną politykę dni wolnych i urlopów

WYMAGAMY: CV, próbki kodu i przykładowych projektów.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się