Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP Symfony

4PX sp. z o.o.O firmie

7 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Obowiązki:

  • Opieka nad dwoma serwisami: aukcyjnym oraz z wynikam sportowymi
  • Docelowo stworzenie nowej wersji serwisu z wynikami sportowymi
  • Wdrażaniem niemal wyłącznie nowych funkcjonalności w serwisach webowych
  • Dbałości o skalowalność kodu przeznaczonego dla serwisów o dużym ruchu
  • Przestrzeganie i dbanie o dobre praktyki programistyczne
  • Codzienna praca ze stackiem technologicznym, na który składają się: Symfony 4/5, MySQL 5.7/8, PHP 7.3+, Apache Solr, Google Colud, Amazon AWS, NodeJS, Socket.IO

Nasze oczekiwania z Twojej strony:

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość Symfony 4/5
  • Umiejętność projektowania aplikacji w oparciu o MVC
  • Doświadczenie w pracy z MySQL ze szczególnym naciskiem na optymalne zapytania
  • Znajomość JS, CSS/SCSS
  • Umiejętność pisania czytelnego kodu

Umiejętności i wiedza, które docenimy:

  • REST API
  • NodeJS i SocketIO
  • Swoboda pracy w środowisku Linux
  • Wyrażenia regularne

Oferujemy:

  • Rekrutację zdalną
  • Pracę 100% zdalną przez cały okres
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Płatne dni urlopowe w przypadku współpracy B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nie wymagamy płynnej znajomości angielskiego

Ogłoszenie archiwalne