Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista PHP - systemy analityczno-raportowe

RTB HouseO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
RTB House to globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata. Autorski mechanizm zakupu reklam, oparty w stu procentach na algorytmach Deep Learning, umożliwia reklamodawcom osiąganie znaczących wyników oraz realizację celów krótko-, średnio- i długoterminowych.

 Założona w 2012 roku, firma RTB House zatrudnia ponad 500 specjalistów w biurach na całym świecie: w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawie. Obsługuje ponad 1600 klientów w krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji, Pacyfiku oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Od 2018 roku, po pomyślnym wdrożeniu technologii Deep Learning w 100 procentach algorytmów, RTB House uruchomiła dwa, niezależne od głównego działu R&D, zespoły koncentrujące się na rozwiązaniach z zakresu marketingu i technologii. AI Marketing Lab jest ukierunkowany na badania i rozwój w szeroko pojętym obszarze marketingu. Z kolei celem Creatives Lab jest rozwój kreacji, zwiększanie ich efektywności, jak również poszerzanie oferty w zakresie dostępnych formatów, jak np. kreacje dynamiczne czy wideo, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb brandingowych klientów.
Programista PHP - systemy analityczno-raportoweNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy pracującym w metodyce Agile 12-osobowym zespołem developerskim tworzącym aplikacje webowe, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom różnych działów naszej firmy. Chcemy, aby tworzone przez nas rozwiązania były dobrej jakości oraz działały zgodnie z otrzymanymi wymaganiami.

Wraz z pracą nad nowymi i obecnymi projektami, powiększamy nasz zespół i aktualnie szukamy Programisty PHP, doświadczonego w rozwoju aplikacji webowych i przetwarzaniu danych.

Twoje zadania:

  • tworzenie aplikacji webowych usprawniających pracę zespołów biznesowych i technicznych firmy;
  • projektowanie i implementacja integracji z innymi systemami firmy;
  • automatyzacja procesów biznesowych;
  • współpraca z analitykami i testerem w zespole.

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości PHP;
  • dobrej znajomości frameworka Symfony;
  • znajomości tematyki integracji systemów przez REST API;
  • praktycznej znajomości SQL;
  • doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych;
  • umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole;
  • umiejętności analitycznych i organizacyjnych;
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z systemami z szeroko pojętej integracji i raportowania danych;
  • znajomość zagadnień zw. z optymalizacją zapytań SQL;
  • otwartość na nowe technologie.

Oferujemy:

  • udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce, jak i w skali globalnej;
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę przy różnorodnych projektach i ciągłym rozwoju oprogramowania;
  • nieformalną oraz przyjazną atmosferę i bycie częścią zespołu osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach;
  • dogodną lokalizację biura (metro Wierzbno - Warszawa);
  • współfinansowanie kursu języka obcego oraz szkoleń;
  • ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do oferty szkoleń kompetencyjnych.

Ogłoszenie archiwalne