Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Specjalista
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CENTRUMELEKTRONIKI sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

    ZADANIA:

    • Bardzo dobra znajomość PHP7 (OOP)
    • Znajomość zagadnień XML, SOAP/WSDL, REST, JSON, AJAX
    • Umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań MySQL
    • Znajomość HTML, CSS, Javascript
    • Znajomość j. angielskiego – czytanie dokumentacji technicznej
    • Punktualność i obowiązkowość
    • Chęć do poszerzania wiedzy

    Mile widziane:

    • Znajomość Prestashop od strony programistycznej będzie dużym atutem
    • Znajomość CVS Mercurial lub GIT
    • MsSQL, Linux

    OCZEKIWANIA:

    • Współtworzenie i rozwój oprogramowania Prestashop (tworzenie modułów, integracje z innymi systemami i inne)
    • Asysta przy projektowaniu nowych funkcjonalności oprogramowania
    • Szacowanie wymaganego nakładu pracy dla realizowanych zagadnień
    • Raportowanie postępów przy realizacji zadań
    • Udział przy wdrażaniu i testowaniu nowych funkcjonalności i oprogramowania

    Oferujemy:

    • Laptop służbowy
    • Dwa zewnętrzne monitory do pracy
    • Kawę/herbatę bez limitu
    • Zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się międzynarodowej firmy.
    • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie.
    • Dobrą atmosferę w pracy i możliwość uczenia się od innych.