Oferta pracy

Programista PHP

Nexio Management Sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

Mile widziane

  • Laravel

  • React.js

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami

  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji

  • Testowanie oprogramowania

  • Praca w metodyce Scrum

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem PHP5/7

  • Dobra znajomość jednego z Frameworków (Symfony,Laravel)

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Dobra znajomość Git i GitFlow

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Znajomość microserwisów

To oferujemy

  • Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Pakiet benefitów (Medicover rozszerzony o stomatologię, FitProfit)

  • Finansowanie certyfikatów

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Stabilność zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie.  Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii.  Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI.  W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszych zespołów doświadczonych Programistów PHP zorientowanych na dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy