Oferta pracy

Programista PHP

VanityStyle Sp. z o.o.O firmie

VanityStyle Sp. z o.o.

Skierniewicka 16/20

Warszawa

W VanityStyle jesteśmy młodzi sercem i wiemy, że każdy z nas potrzebuje czuć, że jego praca ma sens. Dlatego od ponad 12 lat wspieramy naszych klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek. Inspirujemy do dobrego życia, poszukiwania szczęścia i poczucia satysfakcji. To nasza energia i motywacja do działania. Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się naszą pasją.

Twoje przyszłe zadania to:

  • realizacja projektów (głównie webowych) od etapu zbierania wymagań, poprzez dobór stosowanych rozwiązań i ich wykorzystania, a skończywszy na uruchomieniu w środowisku docelowym i dostarczeniu dokumentacji technicznej,
  • utrzymywanie istniejących aplikacji i systemów (włącznie z monitoringiem), poprawą błędów i optymalizacją,
  • konsultacje technologiczne dla innych członków zespołu,
  • wsparcie merytoryczne w zakresie technologii przy kontaktach z podwykonawcami,
  • ciągłe monitorowanie trendów rozwojowych w technologiach internetowych oraz stałe szkolenie w zakresie możliwości stosowania najnowszych rozwiązań związanych z projektami internetowymi.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów w obszarze IT,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • samodzielności w zakresie realizacji przydzielonych zadań,
  • skrupulatności i komunikatywności.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Javascript, Ajax,
  • zaawansowana znajomość PHP7,
  • dobra znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych, znajomość frameworka Symfony 2/3 (najlepiej v3),
  • dobra znajomość SQL oraz silnika baz danych MySQL,
  • znajomości podstawowych protokołów internetowych (HTTP, SMTP, FTP), znajomość Webservices (REST,SOAP) oraz JSON, XML,
  • znajomość GIT oraz procesu Continous Integration, Continous delivery,
  • mile widziana znajomość RabbitMQ lub innych systemów kolejkowych umiejętność pracy w środowisku UNIX (LINUX),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania/pisania dokumentacji technicznej.

Nacisk w tej rekrutacji kładziemy na:

  • znajomości HTML, CSS, Javascript, Ajax,
  • znajomość frameworka Symfony (najlepiej v3),
  • znajomość REST API,
  • znajomość mechanizmów integracji pomiędzy systemami.

Co Ci oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do grona liderów w swojej branży
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość poszerzania wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji w obszarze sprzedaży B2B
  • Atrakcyjny system świadczeń pozapłacowych (w tym karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, vouchery okolicznościowe,  kurs j. angielskiego z lektorem, owocowe wtorki, imprezy integracyjne i inne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy