Oferta pracy

Programista PHP

INFOR IT Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Symfony 3

  • ReactJS

  • NodeJS

  • iOS

  • Android

  • Elastic

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój produktów elektronicznych oraz serwisów internetowych, z których regularnie korzysta 12 milionów osób.

  • realizacja produktu przeznaczonego na rynek globalny związanego z elektroniczną dystrybucją treści.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP 7+

  • praktyczna znajomość Symfony 2/3

  • praktyczna znajomość Laravel

  • znajomość Composer, Docker, środowiska NodeJS, jQuery, requireJS

  • umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML

  • znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)

  • praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub inną formę

  • opiekę medyczną

  • wydarzenia branżowe

  • szkolenia

INFOR IT Sp. z o.o

INFOR IT to profesjonalny dostawca usług konsultingowych i innowacyjnych rozwiązań IT. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży IT. Jako informatyczne centrum kompetencyjne od wielu lat projektujemy i budujemy systemy informatyczne wspierające procesy biznesowe w Grupie Kapitałowej INFOR PL S.A., wykorzystując w tym celu najnowsze dostępne technologie. Rozwijamy i tworzymy serwisy i produkty elektroniczne, z których regularnie korzysta 12 milionów osób. Tworzone przez nas produkty są klasyfikowane w ścisłej czołówce serwisów gospodarczych.

Przewiń do profilu firmy

Możliwa praca w 100% zdalna lub hybrydowa częściowo w biurze w Warszawie