Oferta pracy

Programista PHP

Burda Media Polska Sp. z o.o

  • Marynarska 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Marynarska 15

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • SQL

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • Redis

  • Elasticsearch

  • Vue.js

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, rozwój i utrzymanie serwisów internetowych (m.in. Focus.pl, ELLE.pl, national-geographic.pl, kobieta.pl, itp.)

  • Budowa, rozwój i utrzymanie systemu e-commerce

  • Testowanie rozwiązań oraz dbałość o najwyższą jakość kodu

  • Ścisła współpraca z zespołem przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenia w programowaniu serwisów internetowych

  • Bardzo dobra znajomość PHP (w szczególności w wersji 7.x), Symfony 4.x, SQL

  • Znajomość HTML, CSS i JavaScript

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją aplikacji internetowych (doświadczenie w pracy z Redis i Elasticsearch- mile widziane)

  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych

  • Mile widziane doświadczenie z Vue.js.

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w prestiżowej międzynarodowej firmie

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę przy inspirujących projektach

  • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do magazynów wydawanych przez firmę oraz atrakcyjne rabaty na książki wydawane przez Wydawnictwo Burda Książki

  • Możliwość przychodzenia do pracy z psami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 16 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

#BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród #SamoZdrowie

Więcej o nas na:

FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/

www: http://www.burdamedia.pl/

Przewiń do profilu firmy