Oferta pracy

  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Stawki 2A

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 5/7

  • OOP

  • MVC

  • TDD/SOLID

  • RestAPI's

  • Git

  • PostgreSQL

  • MySQL

Mile widziane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • jQuery

  • Zend

  • Laravel

  • Symfony

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Środowisko GIT jest dla Ciebie chlebem powszednim?

  • Masz we krwi optymalizację tworzonych aplikacji i podążanie za dobrymi praktykami?

  • Masz doświadczenie w pracy ze złożonymi, wielomodułowymi aplikacjami?

  • Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach w firmie tworzącej rozwiązania technologiczne dla największych marek

  • możliwość rozwoju

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczne godziny pracy

  • hybrydowy system pracy

  • wszelkie niezbędne do pracy narzędzia

  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • zatrudnienie w ramach Umowy o pracę/Umowy o dzieło/Współpracy B2B

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własne systemy, platformę klasy Business Process Management (BPM), dedykowane portale i rozwiązania mobilne.

Pracujemy dla bardzo dużych klientów: największe wdrożenie to ponad 10 000 użytkowników pracujących w jednym systemie. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji na rynku rozwiązań informatycznych w obszarze wsparcia procesów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy