Oferta pracy

Programista PHP

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Git

  • PostgreSQL

  • MySQL

Mile widziane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • jQuery

  • Zend

O projekcie

Praca nad rozwojem i utrzymaniem wielomodułowego systemu.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie nowych aplikacji dla klienta indywidualnego

  • Rozbudowa istniejących aplikacji

  • Realizacja testów oprogramowania

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie na stanowisku Programisty PHP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość technologii PHP 5/7, OOP, MVC, TDD/SOLID, RestAPI's, Git, PostgreSQL, MySQL

  • JavaScript, HTML, CSS, jQuery, Zend, Laravel, Symfony

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w wielu projektach o zasięgu międzynarodowym

  • Samodzielne stanowisko z realną ścieżką rozwoju zawodowego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Pracę w systemie hybrydowym, z elastycznymi godzinami pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Dla Naszego klienta, lidera na rynku oferującego kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu, contact center, marketingu oraz wsparcia sprzedaży, poszukujemy specjalisty na stanowisko Programisty PHP.

Przewiń do profilu firmy