Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

Sprint S.A.

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Sprint S.A.

Inflancka 4

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • MySQL

  • HTML

  • CSS

  • Git

  • REST API

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie istniejących systemów informatycznych

  • wytwarzanie oprogramowania według wskazanych zadań i projektów

  • wspomaganie zespołu programistycznego przy realizacji zadań

  • samodzielne wykonywanie elementów systemów

  • wykrywanie i usuwanie błędów w oprogramowaniu

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP OOP 7/8

  • bardzo dobra znajomość frameworka Symfony4/5/6

  • bardzo dobra znajomość bazy danych MySQL

  • dobra znajomość HTML5/CSS3

  • dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • znajomość PHPUnit

  • znajomość REST API

Mile widziane

  • znajmość Vue 2/3

  • dobra znajomość systemu Linux od strony administratora i programisty

  • znajmość zagadnienia dokeryzacji

  • znajomość technologii mapowych PostGIS/OpenStreetMap/Google Maps

  • znajomość bazy danych PostgreSQL

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej UML

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • scrum master
  • UI designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Deployment

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę /B2B / - to Ty wybierasz najlepszą dla siebie formę

  • udział w ciekawych projektach

  • realne możliwości rozwoju w firmie nowoczesnych technologii

  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy

  • finansowanie opieki zdrowotnej i karty MultiSport

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i przyjaznych relacji

  • 2 dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego

  • możliwość wykorzystania 2 dni na wolontariat pracowniczy

  • program innowacyjnych pomysłów pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Czujesz, że to oferta dla Ciebie?

SPRINTEM APLIKUJ 😁

Polecaj i zgarniaj bonus 🤑

Więcej na https://sprint.pl/pl/polec-znajomego

Sprint S.A.

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych, ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Z sukcesem realizujemy projekty w takich obszarach jak: smart city, systemy komunikacyjne, bezpieczeństwo i sieci IP, integracja systemów IT oraz systemy teletechniczne, świadcząc usługi projektowe, wdrożeniowe oraz serwisowe.

Nasz zespół to ponad 250 specjalistów w całej Polsce. Posiadamy swoje biura w Gdańsku, Warszawie, Olsztynie i Bydgoszczy.

To ludzie stanowią najważniejszą wartość naszej firmy, tworząc przyjazne miejsce pracy. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom zostaliśmy wyróżnieni tytułem Solidny Pracodawca oraz Pracodawca Jutra 2021 w sektorze telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa. Przekonaj się jacy jesteśmy fajni.

Więcej na www.sprint.pl/

Przewiń do profilu firmy