Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

BlueVendo S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP7

  • PostgreSQL

  • SOAP

  • Rest

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Implementowanie nowych funkcjonalności na środowisku PHP7 w połączeniu z PostgreSQL

  • Integracja z systemami zewnętrznymi poprzez SOAP, Rest

  • Utrzymanie systemu BlueVendo

  • Dbanie o jakość kodu i jego czytelność

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w PHP

  • Dobra znajomość bazy danych PostgreSQL i jej optymalizacji

  • Znajomość architektury REST, SOAP

  • Podstawowa znajomość html, css i javascript

  • Podstawowa obsługa wiersza poleceń Linux

  • Znajomość GIT

To oferujemy

  • Dowolność formy współpracy (umowa o pracę, B2B czy inne)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca hybrydowa - w poniedziałki i piątki zawsze praca zdalna, bez względu na sytuację epidemiczną

  • Niekorporacyjną atmosferę oraz biuro w dobrze skomunikowanej części Warszawy (metro Dworzec Wileński)

  • Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport

  • Wyjazdy i spotkania firmowe

  • Możliwość doboru własnej konfiguracji sprzętu do pracy

  • Dofinasowanie do nauki języków obcych, kursów i szkoleń

  • Wpływ na rozwój produktu, możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Szybki proces rekrutacji:

1. Aplikacja przez pracuj.pl lub naszą stronę internetową.

2. Rozmowa rekrutacyjna połączona z zadaniem. Najczęściej w naszym biurze lecz możliwa też zdalnie.

3. Nasza decyzja.

Cały proces rekrutacji zajmuje nie więcej niż 7 dni. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

BlueVendo to produktowa firma informatyczna, tworząca systemy rezerwacyjne BlueVendo i TOM24. Naszymi klientami są organizatorzy turystyczni, a także ich agenci na terenie Polski i Europy. Przeprowadzamy integracje z liniami lotniczymi, bankami hotelowymi a także liniami żeglugowymi.

Przewiń do profilu firmy