Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: SG/PHP/EWAW/02/PP

    Obowiązki:

    • Tworzenie oprogramowania obiektowego w PHP5
    • Projektowanie komponentów i modułów systemowych
    • Tworzenie dokumentacji technicznej wytworzonego kodu
    • Implementacja testów jednostkowych
    • Dbałość o jakość, spójność i brak duplikacji kodu
    • Współpraca z programistami działu frontend

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość  języka PHP
    • Praktyczna znajomość  wzorców projektowych
    • Doświadczenie w pracy z MySQL, Postgres
    • Znajomości systemów kontroli wersji Git lub Mercurial
    • Znajomość jednego z  frameworków PHP ( Zend, Symfony) będzie atutem

    Oferujemy:

    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
    • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Programista PHP

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.