Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

SENSTILL sp. z o.o.

3 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Marszałkowska 89
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Marszałkowska 89

Warszawa

Jesteśmy zespołem tworzącym innowacyjne rozwiązania w zakresie marketingu internetowego. Dodając do tego ciekawość i nieustanną chęć rozwoju - tworzymy sobie przewagę nad konkurencją.

Działamy na własne potrzeby, dzięki czemu mamy duży wpływ na finalny efekt tworzonych rozwiązań. Masz głowę pełną pomysłów i szukasz miejsca, które pozwoli Ci je realizować? Postaw sobie wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako:

Poszukujemy programistów „z iskrą”, prawdziwych pasjonatów swojej pracy. Oprócz doświadczenia w programowaniu doceniamy przede wszystkim zaangażowanie oraz uczciwość, ponieważ są to elementy na podstawie których budujemy nasz zespół. Efektem Twojej pracy będą systemy, z których każdego dnia korzystają tysiące międzynarodowych użytkowników. Czujesz, że to miejsce pracy dla Ciebie? Aplikuj, chętnie poznamy Cię bliżej.

Twoje obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania autorskiego CRMu
  • Analiza danych
  • Kontakt z klientami w sprawach technicznych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości PHP 7.1
  • Znajomości co najmniej jednego z frameworków: Symfony, Laravel
  • Dobrej znajomości SQL
  • Znajomości wzorców projektowych
  • Umiejętności pisania przejrzystego, dobrze udokumentowanego kodu
  • Zaangażowania

Mile widziane:

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git z workflow Git-flow
  • Doświadczenie w pracy z systemem Vagrant, Docker
  • Znajomość JavaScript (ES6), CSS Bootstrap, SCSS, gulp
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia
  • Samodzielność, odpowiedzialność, śmiałość w podejmowaniu inicjatywy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę B2B lub umowę o dzieło/zlecenie
  • PHP Storm, również do użytku domowego
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Nielimitowany dostęp do kawy, soków, owoców
  • Biuro w samym centrum warszawy
  • Rozwojową pracę na terenie Warszawy, w nowoczesnej firmie składającej się wyłącznie z młodych osób

Ogłoszenie archiwalne