Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów
zainteresowanych pracą w Ośrodku - TVP Technologie jako

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
Na osobę, która dołączy do naszego zespołu czekają wzywania związane z projektowaniem i programowaniem systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce. Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie implementowanie rozwiązań opartych o analizę wymagań oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespół QA. Ponadto osoba ta będzie opracowywała dokumentację techniczną, a także będzie wsparciem merytorycznym dla zespołu.

Szukamy pasjonata nowych technologii:

  • nieobawiającego się wyzwań,
  • swobodnie poruszającego się w PHP,
  • posiadającego doświadczenie w projektach wdrożeniowych,
  • ze znajomością:
  • SQL i baz danych (PostgreSQL, Oracle),
  • SVN/GIT, Maven,
  • przynajmniej jednego z frameworków (Zend2, Symfony3),
  • JS/ HTML5, Ajax, CSS3,
  • CMS Joomla - dodatkowy atut.

Oczekujemy również:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości wzorców oprogramowania,
  • wysokich standardów pracy.

Wyższe wykształcenie techniczne będzie mile widziane.

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
  • udziału w szkoleniach,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma.

Preferowana forma współpracy: kontrakt B2B

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłanie swojego CV
za pomocą przycisku "Aplikuj", w terminie do 2 września 2017 r.

W temacie maila prosimy o wpisanie kodu rekrutacji „PHP/A”.

Prosimy o zmieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się