Programista PHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-06
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-01-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

eFirst Asia, lider rynku e-Commerce w Azji Południowo-Wschodniej, poszukuje specjalistów do pracy stacjonarnej w Warszawie, dla marek w Indonezji, Tajlandii i Wietnamie.
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: PRO/02/1117

Opis stanowiska:

  • praca nad rozwojem oprogramowania (PHP, MYSQL, Laravel)

Wymagania:

  • Znajomość:
    • Laravel 5.*
    • CSS + HTML
    • GIT / Bitbucket
    • Redis
    • MySQL
    • JavaScript
    • Minimum 2-3 lata doświadczenia
  • Super, jeżeli używałeś:
    • Memcached
    • Node.js, Socket.io
    • ElasticSearch
    • PHPUnit
    • inne frameworki PHP i JS
  • Język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z anglojęzycznego oprogramowania i stron specjalistycznych oraz porozumiewania się z innymi członkami zespołu i tworzenia dokumentacji swojej pracy.

Oferujemy:

  • ekscytującą i rozwijającą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - liderze performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej
  • dużo samodzielności i zaufania
  • faktyczną szansę na rozwój w wielu obszarach
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami
  • jeszcze pachnące świeżością biuro w centrum Warszawy przy ul. Pięknej
  • finansowaną przez firmę opiekę medyczną we wszystkich placówkach w Polsce
  • darmowe nielimitowane napoje chłodzące

Jesteś gotowy na pracę w ambitnym, dynamicznym i kreatywnym zespole specjalistów z całego świata? Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Efirst Group moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Efirst Group moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się