Ta oferta pracy jest nieaktualna od 223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eFirst Asia, lider rynku e-Commerce w Azji Południowo-Wschodniej, poszukuje specjalistów do pracy stacjonarnej w Warszawie, dla marek w Indonezji, Tajlandii i Wietnamie.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref.: PRO/02/1117

    Opis stanowiska:

    • praca nad rozwojem oprogramowania (PHP, MYSQL, Laravel)

    Wymagania:

    • Znajomość:
      • Laravel 5.*
      • CSS + HTML
      • GIT / Bitbucket
      • Redis
      • MySQL
      • JavaScript
      • Minimum 2-3 lata doświadczenia
    • Super, jeżeli używałeś:
      • Memcached
      • Node.js, Socket.io
      • ElasticSearch
      • PHPUnit
      • inne frameworki PHP i JS
    • Język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z anglojęzycznego oprogramowania i stron specjalistycznych oraz porozumiewania się z innymi członkami zespołu i tworzenia dokumentacji swojej pracy.

    Oferujemy:

    • ekscytującą i rozwijającą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - liderze performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej
    • dużo samodzielności i zaufania
    • faktyczną szansę na rozwój w wielu obszarach
    • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami
    • jeszcze pachnące świeżością biuro w centrum Warszawy przy ul. Pięknej
    • finansowaną przez firmę opiekę medyczną we wszystkich placówkach w Polsce
    • darmowe nielimitowane napoje chłodzące

    Jesteś gotowy na pracę w ambitnym, dynamicznym i kreatywnym zespole specjalistów z całego świata? Zapraszamy!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Efirst Group moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Efirst Group moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.