Ta oferta pracy jest nieaktualna od 903 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP - Web Developer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.08.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VoucherCart Ltd to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma, z której usług korzystają klienci na całym Świecie. Sukces odniesiony w 2014 roku na rynku Brytyjskim spowodował szybki rozwój firmy oraz ekspansje na rynki międzynarodowe w tym także Polskę - gdzie aktualnie znajduje się
    dział IT badań i rozwoju.

    Miejsce pracy: Katowice

    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    Szukamy zdolnych, nie bojących się wyzwań osób, chcących poszerzać swoją wiedzę zawodową każdego dnia. Osoba zatrudniona na stanowisku programisty PHP - Web Developera będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz wdrażanie nowych pomysłów wspierających rozwój platformy internetowej vouchercart.com.

    Szukamy zarówno doświadczonych pracowników potrafiących kierować małym zespołem programistów, jak również tych z mniejszym doświadczeniem. Jeżeli tylko częściowo spełniasz wymagania poniżej, również zachęcamy do aplikowania.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Javascript, jQuery
    • Bardzo dobra znajomość PHP (OOP) MySQL
    • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka MVC (Mile widziany Laravel)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość pisanego języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji)

    Dodatkowym Twoim atutem na pewno będzie:

    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajomość środowiska Linux/Apache
    • Znajomość ORM (Doctrine)
    • Znajomość GIT, Composer, AngularJS

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (zapewniamy elastyczny czas pracy)
    • Bardzo atrakcyjne, stabilne wynagrodzenie
    • Pracę w międzynarodowej firmie budującej pozycję lidera na światowym rynku
    • Inspirujące środowisko pracy - będziesz pracował z wieloma ekspertami w różnych dziedzinach
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego wykorzystując najnowsze technologie (OOP PHP, Laravel, AngularJS, Bootstrap) oraz narzędzia (Agile, Jira, Bamboo, Continuous Integration)
    • Bardzo pozytywną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VoucherCart Ltd z siedzibą w Edynburghu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)." Informujemy, że Administratorem danych jest VoucherCart Ltd z siedzibą w Edynburgu przy ul. 17 Hope Park Terrace. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.