Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP - Web Developer

FREELINE sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
9 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

FREELINE sp. z o.o.

Prezydenta Gabriela Narutowicza 61

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • programowanie serwisów WWW i sklepów internetowych

  • tworzenie dedykowanych skryptów

  • wdrażanie integracji z gotowymi modułami z wykorzystaniem API

  • rozbudowa autorskiego systemu CMS dla serwisów WWW i sklepów online

Nasze wymagania

  • ugruntowanej wiedzy z zakresu HTML5, CSS3, PHP7, MySQL

  • znajomość frameworków PHP i Bootstrap

  • znajomości zagadnień związanych z Responsive Web Design

  • wiedza dotycząca systemów CMS Wordpress, Prestashop

  • kreatywności i poczucia estetyki

  • samodzielności, dokładności i komunikatywności

  • terminowej realizacji powierzonych zadań

  • umiejętności pracy zespołowej

  • umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w zespole pasjonatów branży IT i marketingu,

  • dużą samodzielność w pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju,

  • nie ma nudy - programista ma zawsze projekt wiodący, ale pracujemy nad wieloma projektami jednocześnie,

  • realny wpływ na końcowy efekt realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

jesteśmy Agencją Interaktywną z Lublina, która od ponad 15 lat dostarcza szyte na miarę usługi internetowe. Tworzymy profesjonalne strony WWW oraz funkcjonalne sklepy internetowe, projekty graficzne oraz prowadzimy działania z zakresu marketingu internetowego, które pozwalają naszym Klientom efektywnie rozwijać biznes w Sieci.

www.freeline.pl

Przewiń do profilu firmy

A teraz przejdźmy do konkretów:

  • Do wyboru – Umowa o pracę, o dzieło, zlecenie, B2B

  • Pełny etat albo mniej – jeśli swoje zadania realizujesz dobrze i szybko

  • Praca zdalna jeśli wolisz pracować z domu

  • Darmowe miejsce parkingowe jeśli wybierasz pracę stacjonarną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Od kiedy? – od zaraz!

Brzmi jak oferta dla Ciebie?