Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP, Webdeveloper

I360 SP. Z O. O.

8 50010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • JavaScript

  • jQuery

  • CSS

  • HTML

O projekcie

O projekcie:

• Programy lojalnościowe realizowane w handlu hurtowym oraz detalicznym na rynku polskim oraz CEE

• Integracja z zewnętrznymi hurtowniami danych oraz systemami informatycznymi

Seniority level członków Zespołu

• Współpraca z doświadczonymi developerami (średni poziom doświadczeń zawodowych to 5+ lat)

• Raportowanie do Szefa IT (doświadczenie zawodowe 20+ lat)

• Bezpośrednia współpraca z project managerami z działu Client Service (doświadczenie zawodowe 10+ lat)

Środowisko pracy

• Naszymi głównymi produktami są aplikacje programów lojalnościowych nad których rozwojem będziesz pracować. Pracujemy głównie z frameworkiem Laravel, Vue.js, wdrażamy Laravel LiveWire. Zależy nam na ciągłym rozwoju w związku z czym kładziemy nacisk na wdrażanie nowych rozwiązań. Jeśli zależy Ci na pracy w zespole otwartym na zmiany oraz systematycznym rozwoju, dołącz do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Budowa aplikacji internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i zakresu funkcjonalności

  • Utrzymanie i rozwój stworzonych aplikacji

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji już działających

  • Tworzenie aplikacji mobilnych – jeśli kompetencje kandydata na to pozwalają

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia aplikacji internetowych w języku PHP w połączeniu z bazą danych MySQL

  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań do bazy danych MySQL

  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript (np. jQuery) na potrzeby oprogramowania frontendu

  • Umiejętność przełożenia projektu graficznego (dostarczonego w formie wizualizacji podstron) na funkcjonującą stronę

  • Umiejętność tworzenia responsywnego układu strony

  • Znajomość frameworka Laravel będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych Android/iOS/hybrydowych będzie dodatkowym atutem

Podział czasu pracy
10%

spotkania/planowanie

20%

utrzymanie systemu/naprawianie bugów

70%

development

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: stała współpraca

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

  • Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku

  • Szansę na realizowanie własnych pomysłów i ambicji zawodowych

  • Inspirującą pracę w zgranym zespole

Etapy rekrutacji

  • Analiza doświadczeń deklarowanych przez kandydata na podstawie CV, profilu Linked in lub innego źródła

  • 45 minutowa rozmowa online z Szefem IT na temat kluczowych aspektów merytorycznych stanowiska pracy – test umiejętności kandydata

  • Opcjonalnie – analiza próbki kodu udostępnionego przez kandydata

  • Przekazanie projektu umowy o współpracy do recenzji i zaopiniowania przez kandydata

  • Podpisanie umowy – rozpoczęcie współpracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj znajdujący się pod ogłoszeniem wraz z załączoną klauzulą.

i360 Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych – tj. programów motywacyjnych B2B, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C.

Przewiń do profilu firmy