Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP - Wordpress - Web Developer

VENTI Efektywne Rozwiązania Internetowe

8 00012 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • WordPress

  • MySql

  • Bootstrap

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • Symfony

  • BitBucket

  • GIT

  • PHPStorm

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie wewnętrznych projektów firmy (rozwiązania e-commerce) pisanych w oparciu o PHP oraz framework Symfony

  • wdrażanie nowych i rozwijanie istniejących serwisów internetowych Klientów ( Wordpress oraz rozwiązania własne oparte na PHP)

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości PHP popartej przykładami

  • praktycznego doświadczenia przy wdrażaniu Wordpressa

  • umiejetności pracy z systemami kontroli wersji (GIT)

  • doświadczenia przy kodowaniu frontendu

  • znajomość Symfony lub innego frameworka

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    Mieścimy się w centrum miasta w dużym, komfortowym biurze. Dla każdej osoby zapewniamy miejscie parkingowe. Nie pracujemy po godzinach. Godziny pracy są elastyczne. Możliwa jest praca hybrydowa: biuro/zdalna w ustalonym zakresie.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    VENTI sp.j. istnieje na rynku od 20 lat.

    Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla Klientów biznesowych.

    Wsród naszych dotychczasowych Klientów znajdują się takie firmy i marki jak: VILEDA, Impel, UOKIK, Atlas, Polska Grupa Zbrojeniowa, Atman i wiele innych.

    Przewiń do profilu firmy