Oferta pracy

Programista PHP

NETTLE S.A.O firmie

  • Hubska 44, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NETTLE S.A.

Hubska 44

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w rozwoju, integracji i utrzymaniu naszych systemów IT.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP 7.x

  • znajomość zagadnień i wzorców projektowych związanych z OOP

  • doświadczenie w projektowaniu i użyciu Web Service SOAP i REST API

  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony

  • bardzo dobra znajomość GIT

  • dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych (szczególnie MySQL i PostgreSQL)

  • dobra znajomość HTML, CSS, JS

  • znajomość systemów Linux

  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji ze zrozumieniem

Mile widziane

  • umiejętność dokumentowania kodu

  • znajomość OWASP

To oferujemy

  • forma zatrudnienia do negocjacji

  • elastyczne godziny pracy

  • kartę Multisport

  • pracę w młodym zespole w nowoczesnej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów

  • przejrzyste warunki wynagrodzeń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

NETTLE S.A.

Nettle od 2006 roku wspiera działalność firm farmaceutycznych oraz producentów sprzętu medycznego na polskim rynku ochrony zdrowia. Jesteśmy liderem polskiego rynku w obszarze obsługi sprzedaży bezpośredniej leków.

Oferujemy producentom pełne wsparcie w zakresie sprzedaży, magazynowania i dystrybucji leków, a także zarządzania należnościami oraz ich finansowania.

Przewiń do profilu firmy