Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PHP

LangMedia Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania;

  • Dbałość o jakość kodu i wyznaczone standardy;

  • Optymalizacja fragmentów kodu;

  • Konsultacja techniczna z innymi działami firmy;

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku Programisty PHP;

  • Preferowane wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne);

  • Bardzo dobra znajomość OOP, PHP7, MySql;

  • Znajomość architektury MVC oraz frameworka Lumen lub Laravel;

  • Umiejętność pracy z Git, Jira;

  • Co najmniej podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript/jQuery;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji;

  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę przy dużych i ciekawych projektach;

  • Wsparcie zespołu doświadczonych programistów;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

LangMedia Sp. z o.o.

LangMedia Sp. z o.o. od 2008 roku tworzy narzędzia wspierające naukę języków obcych online. Dostarczamy Polakom pionierskie narzędzia do nauki języków obcych:

• platformę językową #1 w Polsce - eTutor.pl

• najpopularniejszy słownik polsko-angielski i angielsko-polski - Diki.pl

• przełomowe rozwiązanie do sprawdzania poprawności językowej - Becorrect.com

Przewiń do profilu firmy