Logo Pracuj.pl

Programista PHP

Impel Technical Security Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Impel Technical Security Sp. z o.o.

Antoniego Słonimskiego 1

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • MySQL

  • Git

  • Symfony

  • Docker

  • Node.js

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji opartych o powyższy stack z możliwością wdrażania nowych technologii
  • Współpraca z zespołem deweloperów przy wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Kontakt z Klientem w przypadku potrzeby konsultacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie programowania, KISS, DRY etc.
  • Praktyczna znajomość Symfony lub innego frameworku
  • Znajomość systemów kontroli wersji takich jak GIT
  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak Composer, Docker, NodeJS
  • Praktyczna znajomość MySQL
  • Umiejętność automatyzacji procesów
  • Co najmniej 2 lata pracy z podobnymi technologiami

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu konteneryzacji aplikacji i zarządzania kontenerami
  • Znajomość systemów linux
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych
  • Znajomość WebApps
  • Doświadczenie przy pracy ze strumieniami audio / video
  • Umiejętność analizowania wydajności i skalowania infrastruktury;
  • Doświadczenie z projektami opartymi o High Availability i Big Data

Podział czasu pracy

60%

Praca nad nowymi funkcjonalnościami

20%

Utrzymanie

10%

Naprawa potencjalnych bugów

10%

Samorozwój

To oferujemy

  • Pracę w zespole składającym się z administratorów / techników / programistów
  • Pracę z aplikacjami obsługującymi urządzenia IoT liczonymi w dziesiątkach tysięcy
  • Pracę przy tworzeniu i obsłudze ciekawych projektów
  • Stack technologiczny: [Własne data canter], Xen Server, VM: (Linux 90%, Windows 10%), RabbitMQ, DB: (MySQL [90%], PostgreSQL [5%], SQL SERVER [5%]), Docker Swarm, GIT, JIRA, PHP 7.2+, Nginx, HaProxy, ELK Stack, OSRM, OpenStreetMap, Grafana, Icinga, AWX, Jenkins, Nagios, PRTG

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • opieka medyczna na preferencyjnych warunkach

Impel Technical Security Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi projektowania i instalacji zabezpieczeń technicznych, monitoringu sygnałów z systemów alarmowych oraz wizyjnych.

Programista PHP, Antoniego Słonimskiego 1, Psie Pole, Wrocław