Oferta pracy

Programista PHP

Rolladen GroupO firmie

  • Skarbowców 23a
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rolladen Group

Skarbowców 23a

Wrocław

Rolladen Group jest firmą produkcyjną z 20 letnim doświadczeniem w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych.

Od 2008 roku pierwszą linią sprzedaży naszych produktów jest internet pod marką rolladenplanet.de

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie nowej platformy e-commerce
  • Budowa indywidualnych modułów
  • Testowanie aplikacji
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra, poparta praktyką znajomość języka PHP 5/7
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami: Zend, Symfony
  • Obsługa systemu kontroli wersji GIT
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem bezpieczeństwa
  • Znajomość JS/jQuery/HTML/CSS
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie z Laravel
  • Podstawy baz noSQL (MongoDB)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego u jednego z liderów branży w sprzedaży internetowej na rynku niemieckim
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość poszerzania wiedzy w wielu aspektach e-commerce
  • Pracę w profesjonalnym międzynarodowym zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Motywujący system wynagradzania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy