Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa VSC to stabilna firma z 20 letnim doświadczeniem i świetną pozycją rynkową. Jesteśmy liderem w obsłudze programów lojalnościowych i badań mystery shopping. Prowadzimy także Polski Program Jakości Obsługi i portal jakoscobslugi.pl. Nasza główna działalność skupia się na tworzeniu i rozwoju systemów lojalnościowych. Od lat obsługujemy wiele projektów dla największych polskich i światowych marek.

    Więcej informacji na naszych stronach internetowych:

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    SKY TOWER

    Opis stanowiska:

    Możesz uczestniczyć w budowaniu systemów i serwisów do obsługi programów lojalnościowych oraz narzędzi badań marketingowych dla wielu znanych marek. Twoja praca będzie ciekawa i rozwijająca, ponieważ pracujemy dla wielu firm z różnych branż. Dołącz do zespołu, złożonego z programistów, webmasterów, grafików i testerów.

    Profil idealnego kandydata:

    • Bardzo dobra, poparta praktyką znajomość języka PHP 7,
    • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),
    • Doświadczenie w pracy z frameworkami: Zend Framework, Symfony, Laravel,
      (co najmniej jednym z wymienionych),
    • Doświadczenia w OOP (wzorce projektowe),
    • Obsługa systemu kontroli wersji GIT,
    • Optymalizacja aplikacji pod kątem bezpieczeństwa,
    • Doświadczenie w systemach linuxowych.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie, w luźnej, niekorporacyjnej atmosferze,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, karty Multisport, premie, dodatki,
    • Przyjazne godziny i warunki pracy, wolne weekendy,
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwoju i awansu,
    • Wsparcie zespołu doświadczonych programistów i testerów,
    • Udział w prestiżowych projektach dla znanych marek,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt - jak wolisz.
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."