Oferta pracy

7 000‐10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Gwiaździsta 66, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VSC Sp.z o.o. sp.k.

Gwiaździsta 66

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

  • Git

  • Linux

  • Zend Framework

  • Windows 10

  • RESTful API

Mile widziane

  • Docker

  • VM

  • Vue.js

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Możesz uczestniczyć w budowaniu systemów i serwisów do obsługi programów lojalnościowych oraz narzędzi badań marketingowych dla wielu znanych marek. Twoja praca będzie ciekawa i rozwijająca, ponieważ pracujemy dla wielu firm z różnych branż. Dołącz do zespołu, złożonego z programistów, webmasterów, grafików i testerów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego

  • Znał zagadnienia PHP 7 OOP, JavaScript, HTML5, CSS, RESTful API w praktyce

  • Doświadczenie w pracy z Git, Composer i MySQL

  • Kreatywność i analityczny sposób myślenia

  • Idealny współpracownik będzie miał silne poczucie odpowiedzialności za realizację projektu,

  • Nastawienie na pracę zespołową

  • Ciągłe poszukiwanie usprawnień

  • Dzielenie się wiedzą z młodszymi Kolegami w Zespole

  • Cenimy osoby, które stale chcą się uczyć i rozwijać

  • Znajomość SOLID i wzorców projektowych

  • Rozumienie i pisanie testów jednostkowych i integracyjnych

  • Znajomość Docker i Hyper-V

  • Doświadczenie w użyciu narzędzi CI/CD

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, w luźnej, niekorporacyjnej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, karty Multisport, system premiowy

  • Przyjazne godziny i warunki pracy, wolne weekendy

  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej

  • Możliwość poszerzania wiedzy w wielu aspektach IT

  • Masz pomysł? Chcesz coś zmienić/ulepszyć? Jest to jak najbardziej mile widziane

  • Udział w prestiżowych projektach dla znanych marek

  • Zawsze możesz liczyć na pomoc innych programistów

  • Imprezy integracyjne, wyjścia na wspólne grillowanie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt - jak wolisz

  • Urlop w zależności od stażu pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy