Oferta pracy

Programista

OMEGA PILZNO

  • Kraszewskiego 44, Pilzno
    Pilzno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Kraszewskiego 44

Pilzno

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Spring Boot

  • Spring Framework

  • Angular

  • Java

  • Hibernate

  • Git

  • REST

  • SQL

  • Maven

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w języku Java z wykorzystaniem Spring Boot

  • Inicjatywna własna w projektowaniu i tworzeniu systemu

  • Udział w analizach, projektowaniu i testach

  • Analiza bieżących problemów systemowych i wydajności w aktualnych systemach

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi pracownikami działu IT oraz użytkownikami

Nasze wymagania

  • Min. 4 letnie doświadczania zawodowe w zakresie Front-End i Back-End

  • Znajomość technologii i doświadczenie w programowaniu Spring Framework oraz Spring Boot

  • Znajomość technologii i doświadczenie pracy w Angular, Java, Hibernate, Git, REST, SQL (MSSQL oraz MySQL),Maven

  • Inicjatywa w projektowaniu i tworzeniu systemu

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność planowania i organizacji

  • Umiejętność pracy pod presja czasu, sumienność i zaangażowanie

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Otwartość na zmiany

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku blisko 30 lat

  • Szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pensję podstawową + premię regulaminową

  • Niezbędne narzędzia pracy

Jako Zespół Omega Pilzno z wielką pasją stale tworzymy i doskonalimy innowacyjne rozwiązania w transporcie i logistyce, które bezpośrednio przekładają się na sukcesy globalnego biznesu. Jako firma o światowym zasięgu narzucamy wysokie standardy moralne i jakościowe poprzez które, tworzymy etyczne środowisko pracy i dobrą przyszłość

Przewiń do profilu firmy