Logo Pracuj.pl

Programista (PL/SQL; C#)

DPS systemsO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • PL/SQL

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów programistycznych dotyczących: rozszerzeń systemów ERP, integracji systemów,
  • tworzenie indywidualnych rozwiązań programistycznych dedykowanych pod klienta,
  • tworzenie dokumentacji programistycznej.

Nasze wymagania

  • znajomości bazy danych Oracle i języka PL/SQL,
  • znajomości programowania obiektowego (preferowany C#),
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • znajomość Visual Studio,
  • znajomość Crystal Reports,
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP /MRP II.
  • znajomość ogólna procesów biznesowych w przedsiębiorstwach i występujących dokumentów (dokumenty magazynowe, dokumenty księgowe, produkcja).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B,
  • dużą samodzielność w czasie realizacji procesów wdrożeniowych,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, udział w ciekawych i niestandardowych projektach,
  • ciekawą i rozwojową pracę w organizacji o silnej pozycji na rynku,
  • pakiet medyczny - EnelMed
  • dofinansowanie karty sportowej.
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

DPS Systems jest organizacją, która od ponad 20 lat skutecznie i z sukcesami zajmuje się dostarczaniem usług IT dla Klientów systemów klasy ERP. Obecnie w związku z budową i rozwojem kompetencji w zakresie kilku zróżnicowanych systemów ERP poszukujemy osób, które wspólnie z nami rozwiną naszą działalność na tym rynku.

Programista (PL/SQL; C#), Gdańsk