Oferta pracy

Programista (PL/SQL; C#)

DPS systemsO firmie

DPS systems

Marynarska 15

Warszawa

DPS Systems organizacją, która od ponad 20 lat
skutecznie i z sukcesami zajmuje się dostarczaniem usług
IT dla Klientów systemów klasy ERP. Obecnie w związku
z budową kompetencji w zakresie dodatkowego systemu ERP poszukujemy osób, które wspólnie z nami rozwiną naszą działalność na tym rynku.

W związku z rozwojem struktur firmowych poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

PROGRAMISTA (PL/SQL; C#)

Główne zadania na stanowisku:

  • realizacja projektów programistycznych dotyczących:
    - rozszerzeń systemów ERP
    - integracji systemów
  • tworzenie indywidualnych rozwiązań programistycznych dedykowanych pod klienta,
  • tworzenie dokumentacji programistycznej.

Czego oczekujemy:

  • znajomości bazy danych Oracle i języka PL/SQL
  • znajomości programowania obiektowego (preferowany C#)
  • umiejętności analitycznych
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B
  • dużą samodzielność w czasie realizacji procesów wdrożeniowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, udział w ciekawych i niestandardowych projektach
  • ciekawą i rozwojową pracę w organizacji o silnej pozycji na rynku
  • pakiet medyczny, kartę sportową
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest DPS Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mile widziane:

  • znajomość Visual Studio
  • znajomość Crystal Reports
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP / MRP II

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy