Logo Pracuj.pl

Programista PL/SQL i Oracle Forms

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • PL/SQL

System operacyjny

O projekcie

Pion Asseco Data Systems S.A., do którego prowadzimy obecnie rekrutację odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zespół do którego poszukujemy nowej osoby zajmuje się utrzymaniem i rozwijaniem grupy aplikacji służących do naliczania i kompleksowej obsługi spraw związanych z podatkami i opłatami lokalnymi. Aplikacje te są częścią dużego zintegrowanego systemu, który z sukcesem jest tworzony, ulepszany i wdrażany u kolejnych klientów od ponad 25 lat.

Twój zakres obowiązków

  • analiza istniejącego kodu,
  • usuwanie błędów i wprowadzanie usprawnień,
  • tworzenie nowych funkcjonalności,
  • udział w migracji aplikacji do nowych technologii.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie,
  • bardzo dobrą znajomość Oracle PL/SQL i Oracle Forms,
  • umiejętności analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość: raportów Jasper, Oracle Reports Builder,
  • znajomość Git,
  • znajomość języka JAVA,
  • wiedza z zakresu podatków i opłat lokalnych lub doświadczenie w pracy z aplikacjami dot. podatków, księgowości, finansów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.

Programista PL/SQL i Oracle Forms, lubelskie