Oferta pracy

Programista PL/SQL

Infinite Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, Polska
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Infinite Sp. z o.o.

Lublin

Lublin

Infinite IT Solutions jest firmą, której misją jest dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych. Z naszych narzędzi korzysta już ponad 3000 przedsiębiorstw w kraju i zagranicą. Tym co cechuje naszą firmę jest profesjonalizm oraz zaangażowanie w dalszy rozwój.

Główne obowiązki:

  • Wykonywanie oprogramowania w technologii PL/SQL.
  • Dokumentowanie własnego kodu.
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.
  • Tworzenie testów jednostkowych.
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowany profil informatyczny.
  • Biegła znajomość języka PL/SQL.
  • Bardzo dobra znajomość algorytmizacji.
  • Umiejętność optymalizacji zapytań SQL.
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych.

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenia zdrowotne, FIT Profit, bony świąteczne i żywieniowe, wyjazdy integracyjne, owocowe środy).
  • Dynamiczne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego z doświadczonym i zaangażowanym zespołem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy