Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Pl/sql

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
Programista PL/SQL
(rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010683

Twoje zadania:

  • implementacja zmian w systemie,
  • przygotowywanie i rozwijanie narzędzi zapewniających zapewnienie jakości wytwarzanego kodu,
  • utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • stabilizacja wdrożonych rozwiązań.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów IT,
  • znasz dobrze programowanie w języku: ORACLE PL/SQL, SQL,
  • znasz ORACLE Forms/Reports,
  • posiadasz doświadczenie w projektowaniu struktur danych w modelu relacyjnym oraz optymalizacji zapytań SQL – mile widziane,
  • znasz metodyki Agile (Scrum),
  • praktycznie wykorzystujesz UML i Enterprise Architect (w zakresie czytania dokumentacji),
  • masz wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • umiesz pracować w zespole, jesteś samodzielny/a i komunikatywny/a.

Korzyści dla Ciebie:

  • praca w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT,
  • umowa o pracę,
  • środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu,
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT poprzez możliwość realizacji własnych pomysłów/rozwiązań m.in. podczas cyklicznie odbywających się Hackathonów,
  • praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą,
  • pakiet motywacyjny: m.in. opieka medyczna, fundusz emerytalny, karta sportowa, liczne sekcje sportowe,
  • produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach.

Ogłoszenie archiwalne