Logo Pracuj.pl

Programista PL/SQL

Innsoft Sp. z o.o.O firmie

Innsoft Sp. z o.o.

Murmańska 25

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • SQL

  • PL/SQL

  • Git

  • Jenkins

Mile widziane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i modyfikacja oprogramowania dla branży energetycznej,
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanego kodu,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej z obowiązującymi standardami,
  • współpraca z programistami, analitykami i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów.

Nasze wymagania

  • znasz bazy danych ORACLE,
  • potrafisz projektować i programować w SQL i PL/SQL,
  • masz doświadczenia w realizacji procesów integracji, wymiany danych i migracji systemów na poziomie baz danych,
  • znasz narzędzia: GIT, Jenkins.

  • znajomość optymalizacji wydajności i jakości istniejących systemów,
  • znajomość tematów w zakresie automatyzacji i integracji przy wykorzystaniu narzędzia Jenkins i języka Python.

To oferujemy

  • stabilną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku rozwiązań IT dla energetyki,
  • długofalową współpracę przy tworzeniu nowych projektów,
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • rozwój kompetencji zawodowych,
  • szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,
  • zaplecze socjalne i przyjazną przestrzeń pracy,
  • możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej i programie sportowym „FitSport”.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania

z podaniem w temacie numeru referencyjnego

Nr referencyjny: PRGs22080

Innsoft Sp. z o.o. to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla sektora energetyki. Od 35 lat wytwarza autorskie oprogramowanie, które na przestrzeni lat jest konsultowane z udziałem wielu ekspertów z branży. Kluczem sukcesu jest przyjęta przez Innsoft metodyka zarządzania i organizacji pracy zespołów, w której każdy aktywnie uczestniczy w projektach realizowanych dla klientów. Praca w Zespole Wdrożeń pozwala realizować projekty dla największych firm z branży energetycznej (i nie tylko) w Polsce.

Programista PL/SQL, Murmańska 25, Praga-Południe, Warszawa