Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista – PL/SQL

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy

Aleja Niepodległości 188

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

  • JSON

  • DWH

  • ETL

  • Oracle

Mile widziane

  • Git

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • SCRUM

  • Oracle BI

  • Oracle GG

  • APEX

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie hurtowni danych,

  • Tworzenie zapytań SQL i pakietów PL/SQL,

  • Aktualizacja dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w operacyjnej pracy na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle: projektowania struktur bazodanowych, biegła znajomość SQL, biegła znajomość PL/SQL - umiejętność wykorzystywania i tworzenia funkcji, procedur i pakietów, znajomość metod optymalizacji zapytań SQL, doświadczenie w pracy z dokumentami JSON (lub XML) przetwarzanymi w bazie danych

  • Umiejętność pisania wydajnych zapytań w języku SQL

  • Umiejętność optymalizacji złożonych zapytań SQL,

  • Wiedza z zakresu DWH,

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami ETL,

  • Znajomość podstaw administracji serwerem bazodanowym Oracle,

  • Znajomość zagadnień wydajnościowych i zagadnień bezpieczeństwa w warstwie bazodanowej,

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych.

  • Znajomość systemu wersjonowania GIT,

  • Znajomość metodologii SCRUM,

  • Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL,

  • Gotowość do samodzielnej i stałej nauki,

  • Odbyte szkolenia i certyfikaty,

  • Doświadczenie w pracy z Oracle Cloud,

  • Doświadczenie z narzędziami Oracle np. Oracle Data Integrator, Oracle BI, Oracle GG, WebLogic, APEX.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji, przy prestiżowych projektach,

  • Możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach,

  • Miłą atmosferę w pracy,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w centrum Warszawy (metro Pole Mokotowskie), bezpłatny parking,

  • Możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów,

  • Dofinansowanie do urlopu, karty MultiSport oraz aktywności kulturalnej (bilety do kina, teatru, na koncert),

  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie z atrakcyjną składką.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym zespole pełnym pasjonatów u pracodawcy, który inwestuje w rozwój pracowników, zapewnia stabilne zatrudnienie i szanuje zasadę work-life balance, aplikuj na powyższe stanowisko.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj"

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy jest jednostką naukową zapewniającą szybki dostęp do aktualnej oraz kompleksowej informacji o nauce polskiej, tworzącą systemy informatyczne dla sektora nauki, a także wdrażającą fundusze strukturalne Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy