Oferta pracy

Programista PL/SQL

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • SQL

  • PL/SQL

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji opartych na technologiach Oracle

  • rozwój systemów opartych na bazach danych Oracle oraz PL/SQL

  • obsługa procesu zewnętrznej realizacji zleceń zmian informatycznych

  • opiniowanie projektów systemów informatycznych,

  • współpraca z dostawcami systemów informatycznych,

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle (wersja 11g i 12c)

  • optymalizacja zapytań SQL oraz kodu PL/SQL

  • projektowanie modelu danych

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Programisty PL/SQL.

  • doświadczenie w projektach, których celem było stworzenie nowych systemów / modułów bazodanowych

  • umiejętność tworzenia analizy technicznej

  • umiejętność analizy kodu PL/SQL, refaktoringu i wyszukiwania miejsc wymagających optymalizacji

  • doświadczenie w rozwiązywaniu błędów produkcyjnych

  • znajomość metodyk tworzenia i testowania oprogramowania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Poszukujemy osob

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy