Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC - Automatyk

ELGÓR + HANSEN S.A.

  • Opolska 19, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Opolska 19

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie przemysłowych systemów sterowania w oparciu o sterowniki PLC

  • programowanie systemów sterowania maszyn i linii produkcyjnych

  • tworzenie dokumentacji technicznej projektowej i powykonawczej

  • uzgodnienia techniczne z klientami

  • dobór i kompletacja rozwiązań technicznych

  • uruchamianie systemów automatyki na obiektach przemysłowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka i robotyka, informatyka przemysłowa bądź pokrewne

  • umiejętność programowania sterowników przemysłowych (Siemens, Wago)

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektowaniu zautomatyzowanych systemów przemysłowych

  • znajomość standardów sieci przemysłowych

  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • samodzielność przy realizacji powierzonych zadań

  • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP „E” 1kV

  • komunikatywność, sumienność, punktualność, dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie stałe + część ruchoma (premie uznaniowe)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciągły rozwój przez uczestnictwo w dedykowanych szkoleniach technicznych

  • pracę z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych

  • możliwość realizowanie własnych pomysłów

  • system kafeteryjny (w tym karta MultiSport)

  • pakiet opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

O nas

Jesteśmy firmą projektującą oraz produkującą aparaturę elektryczną do zasilania maszyn. Dostarczamy całościowe rozwiązania w zakresie zintegrowanych systemów zasilania, sterowania i wizualizacji dla obiektów przemysłowych. Oferujemy usługi projektowania i produkcji elektroniki na zlecenie. Prowadzimy pełną obsługę inwestycji w zakresie projektowania, produkcji, serwisu i remontu urządzeń budowy przeciwwybuchowej.