Oferta pracy

Programista PLC / Automatyk

Flowair

Flowair

Chwaszczyńska 135

Wielki Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania na sterowniki programowalne,

  • testowanie oprogramowania na urządzeniach,

  • dobór sterowników do określonych wymogów technicznych,

  • współpraca z elektrykami w zakresie doboru komponentów wykonawczych, pomiarowych i sterujących.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość i umiejętność programowania sterowników PLC w trybie FBD,

  • znajomość branży HVAC,

  • umiejętność uruchamiania urządzeń i diagnozowania usterek,

  • umiejętność tworzenia schematów elektrycznych,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej branża HVAC),

  • umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość programu Logi Cad,

  • znajomość chłodnictwa, automatyki chłodnictwa,

  • znajomość elektroniki i techniki obwodów drukowanych,

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

To oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań, wypłacane na czas,

  • swobodę przy wdrażaniu i testowaniu nowych rozwiązań,

  • pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne,

  • dobrą atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole,

  • kompleksowe wdrożenie zarówno firmowe, jak również stanowiskowe,

  • elastyczna, stabilna forma zatrudnienia oraz praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne środowiska pracy - nowa produkcja dostosowana do naszych potrzeb.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

selekcja aplikacji

2

poznajmy się!

3

obustronna decyzja o nawiązaniu współpracy

Flowair

Jesteśmy grupą energicznych, ambitnych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań. Firma powstała w 2003 roku i parę lat później stała się znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio i wielko-kubaturowych. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi, którzy dzielą się swoją kreatywnością i pomysłowością. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pełną energii, z inicjatywą, potrafisz pracować zespołowo i chciałbyś być jednym z Nas - zgłoś się!

Przewiń do profilu firmy