Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC / Automatyk

ConSolid s.c. M. Windak, P.DominekO firmie

5 5008 500 brutto / mies.

ConSolid s.c. M. Windak, P.Dominek

Mieczysława Wrony 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która: samodzielnie będzie tworzyła oprogramowanie na sterowniki PLC, panele operatorskie i systemy SCADA, skonfiguruje napędy elektryczne sieci przemysłowe a następnie wdroży całe rozwiązanie i przygotuje dokumentację techniczną.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w firmie o profilu działalności związanym z budową maszyn lub automatyzacją linii produkcyjnych

  • Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca ustną i pisemną komunikację z zagranicznymi kontrahentami

To oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem na poziomie 5 500 – 8 500 zł brutto

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych w tym do krajów egzotycznych z możliwością przedłużenia pobytu

  • Uczestniczenie w tworzeniu koncepcji projektów prototypowych maszyn i urządzeń

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Specjalizujemy się w automatyzacji produkcji. Projektujemy i budujemy maszyny i linie produkcyjne oraz automatyzujemy procesy przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy

Idealny kandydat posiada znajomość:

  • Sterowników Siemens (TIA Portal), Beckhoff

  • Napędów elektrycznych

  • SCADA Asix

  • Znajomość sieci przemysłowych (w szczególności Profinet)

  • Zagadnień związanych z systemami wizyjnymi

  • Zagadnień związanych z robotami przemysłowymi