Programista PLC - Automatyk

  • Kutno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.08.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 28.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Intralogic Sp. z o. o. Sp. k.

    Intralogic Sp. z o.o. Sp. k. to młody zespół programistów realizujący uruchomienia systemów automatyki przemysłowej, działający we współpracy z zagranicznym kontrahentem.

    Miejsce pracy: Kutno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Wieluń

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie i uruchamianie programu sterowania PLC (TIA-Portal, Simatic) w zautomatyzowanych centrach logistycznych,

    Wymagania:

    • Gotowość do dwutygodniowych zagranicznych wyjazdów służbowych - ok 75% czasu,
    • Podstawowe doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu sterowników PLC (mile widziane Siemens S7),
    • Podstawowa znajomość sieci Profinet, Profibus, ASi-Bus,
    • Wykształcenie w kierunku automatyka (i/lub robotyka, elektronika),
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • Samodzielność i zaangażowanie w realizację projektów,

    Oferujemy:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Półroczne wprowadzenie do standardu podczas uruchomienia systemu,
    • Zapewniamy przeloty, hotele, wynajem samochodu na miejscu,
    • Wysokie zarobki,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    Prosimy o podanie terminu gotowości do podjęcia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.