Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista PLC / Automatyk

PGB Human ResourcesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Piekary Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja rekrutacyjna PGBHR dla stałego Klienta - firmy specjalizującej się w uruchomieniach linii produkcyjnych (automotive i branża produkcyjna) pod klucz poszukuje kandydata na stanowisko.

                Automatyk / Programista PLCNumer ref.: AP_0110_KAT_BUD

Zadania:

• samodzielne realizowanie zadań związanych z programowaniem sterowników PLC, systemów HMI oraz uruchamianiem systemów automatyki.

Wymagania:

• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym,

• znajomość projektowania systemów sterowania i wizualizacji,

• doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i systemów wizualizacji SCADA,

• gotowość do częstych podróży służbowych (ok. 50% - 60% czasu w ciągu roku),

• prawo jazdy kat.B.

Oferta Klienta:

• umowa o pracę na czas nieokreślony,

• praca z doświadczonym zespołem inżynierskim,

• możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologi i programowania PLC,

• realizacja różnorodnych projektów w dziedzinie automatyki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne