Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PLC / Automatyk

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy światowym liderem i wiodącym dostawcą systemowych rozwiązań w zakresie intralogistyki. Jako firma możemy poszczycić się ponad 80-letnią tradycją w branży. Mimo iż działamy na skalę globalną i zatrudniamy obecnie ponad 10 000 pracowników na całym świecie, bardzo ważne pozostają dla nas wartości rodzinne, bo jesteśmy dumni, że wywodzimy się z familii Schäfera. Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowe podejście do klienta. Jako generalny wykonawca  dostarczamy w pełni zautomatyzowane systemy magazynowe, ale zakres naszych usług obejmuje wszystkie etapy ich wdrożenia, począwszy od wszechstronnego planowania i doradztwa, przez projektowanie, zarządzanie projektem (certyfikat IPMA), dostawę urządzeń, montaż, testy funkcjonalne, aż po uruchomienie gotowego systemu. Swoim klientom zapewniamy pełne wparcie i opiekę serwisową.

    SSI SCHÄFER znany jest z głębokiego zaangażowania w realizację wszystkich projektów oraz wielkiej dbałości o swoich pracowników. Wynika to z przyjętej przez firmę strategii, aby:

    • zawsze dostarczać optymalne rozwiązania,
    • zawsze pozostawać do dyspozycji klienta,
    • zawsze wspierać swoich pracowników,
    • zawsze pozostawać wiernym wartościom rodziny Schäfera,
    • zawsze dotrzymywać słowa.

    W związku z dynamicznym rozwojem biura inżynierskiego w Poznaniu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań / Polska / Europa / świat

    TWOJE ZADANIA:

    • konfiguracja, programowanie i uruchamianie systemów transportu automatyki magazynowej w nowoczesnych centrach logistycznych na terenie Polski, Europy i całego świata
    • tworzenie aplikacji PLC i HMI zgodnie ze standardem firmy
    • symulacja i testowanie (virtual commissioning) aplikacji w biurze w Poznaniu oraz późniejsze ich uruchamianie na miejscu u Klienta
    • opracowywanie instrukcji obsługi i dokumentacji technicznej projektów

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu automatyka, mechatronika lub elektrotechnika
    • znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej (napędy, falowniki, czujniki, przetworniki itp.)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • umiejętność analizy dokumentacji technicznej (również w j. angielskim)
    • gotowość do pracy na terenie kraju i za granicą
    •         – w zależności od projektu do 70% czasu w skali roku
    • prawo jazdy kategorii B
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie, chęć rozwoju i poszerzania własnych umiejętności

    MILE WIDZIANE:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (szczególnie w branży automatyki magazynowej)
    • znajomość sterowników PLC (środowisko SIEMENS STEP7 i TIA PORTAL) na poziomie konfiguracji/diagnostyki/programowania oraz komunikacji z urządzeniami automatyki przemysłowej (Profinet, Profibus)
    • znajomość języka niemieckiego

    TWOJE KORZYŚCI:

    • praca w firmie będącej światowym liderem w swojej branży
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
    • wysoki standard pracy – dostęp do najlepszych praktyk, szkoleń, nowoczesnych procesów i narzędzi
    • udział w realizacji innowacyjnych projektów dla największych Klientów na całym świecie
    • styczność z najnowszymi technologiami automatyki magazynowej
    • elastyczne godziny pracy
    • młody, dynamiczny i wspierający się wzajemnie zespół
    • niekorporacyjne podejście
    • miła atmosfera, imprezy integracyjne, dla wszystkich kawa i herbata w biurze
    • karta Multisport, prywatna opieka medyczna
    • Lider branży
    • Stabilność zatrudnienia
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia
    • Projekty na całym świecie
    • Kontakt z najnowszymi technologiami
    • Elastyczne godziny pracy
    • Wsparcie zespołu
    • Karta sportowa
    • Prywatna opieka medyczna

    Daj się poznać i dołącz do naszego zespołu!

    W zgłoszeniu prosimy zawrzeć następującą klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez
    SSI SCHÄFER Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Opalińskiego 10, 01 – 645 Warszawa („SSI”) dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez SSI, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)".

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz innych ustaw szczegółowych jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane przetwarzane będą na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz w momencie wysłania nam swojego zgłoszenia rekrutacyjnego. Administratorem Twoich danych jest SSI. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania ww. zgody, kontaktując się z nami pod adresem e-mail
    [email protected], pozostaje to jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa nasza Polityka Ochrony Danych Osobowych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.