Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PLC - Automatyk - Robotyk

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    miejsce pracy: Polska i Niemcy - Kamenz

    W związku z utworzeniem polskiego oddziału niemieckiej firmy GSN Maschinen-Anlagen-Service GmbH, będącej wiodącym kompleksowym partnerem w zakresie obsługi technicznej, optymalizacji i modernizacji systemów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Programista PLC / Automatyk / Robotyk w Dziale Integracji Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych.

    Główne zadania:

    • uruchamianie nowych maszyn i linii technologicznych
    • optymalizacja istniejących procesów i programów
    • analiza awarii i naprawa ze szczególnym uwzględnieniem systemów sterowania
    • projektowanie i programowanie systemów automatyki i sterowania
    • programowanie sterowników PLC/robotów
    • parametryzacja falowników (SEW, Siemens)
    • tworzenie projektów wizualizacji SCADA WinCC oraz Flexible
    • parametryzacja systemów wizyjnych
    • tworzenie dokumentacji technicznej

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu Elektryka, Elektronika, Automatyka lub pokrewne
    • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny
    • kilkuletniego doświadczenia w programowaniu PLC (S7 Siemens lub inne) lub/i robotów (Kuka, Fanuck, ABB lub inne) lub klikuletniego doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu
    • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
    • znajomości pakietu MS-Office
    • gotowości do częstych wyjazdów służbowych, również zagranicznych
    • prawa jazdy kategorii B
    • mile widziane będą uprawnienia SEP do 1 kV

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, system bonusowy oraz dodatki okolicznościowe
    • elastyczny system czasu pracy
    • liczne szkolenia zawodowe
    • krótka ścieżka decyzyjna
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • praca przy innowacyjnych projektach, między innymi dla Daimler Mercedes
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.