Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC

EBZ Automation-Engineering Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 2

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie z zakresu PLC, HMI,

  • Udział w projektowaniu nowych maszyn,

  • Parametryzacja czujników, systemów wizyjnych,

  • Rozruch napędów,

  • Udział we wdrożeniach u klientów,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej,

  • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji technicznych oraz realizacji ambitnych projektów dla klientów z różnych gałęzi przemysłu (głównie Automotive).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, elektronika, mechatronika, informatyka),

  • Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC – mile widziane Siemens oraz Rockwell,

  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym – min. B1,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista PLC) branża Automotive,

  • Praktyczna znajomość TIA Portal, Studio 5000 Logix Designer,

  • Znajomość programowania w standardzie Daimler, BMW, VW, Audi etc.,

  • Umiejętność rozruchu układów napędowych (falowniki, serwonapędy),

  • Znajomość programowania offline (Virtual Commissioning, Process Simulate).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,

  • Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę,

  • Niezbędny sprzęt do pracy,

  • Możliwość poznania najnowszych technologii,

  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Firma EBZ Automation Engineering Sp. z.o.o jest częścią międzynarodowej grupy EBZ Group z siedzibą główną w Ravensburgu w Niemczech.

Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie poparte realizacją wielu projektów w branży automatyki przemysłowej, świadczymy usługi od fazy planowania aż po finalne uruchomienie w obiektach przemysłowych.

W ramach grupy EBZ prowadzimy projekty dla największych koncernów motoryzacyjnych w różnych lokalizacjach na całym świecie. Zajmujemy się budową oraz uruchamianiem linii produkcyjnych w branży automotive.

Przewiń do profilu firmy