Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC

Adient Seating Poland Sp. z o.o.

  • Świerczyniecka 7, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Świerczyniecka 7

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Wykrywanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń związanych z automatyką i sterowaniem

  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych

  • Udział w projektach: wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, optymalizacja pracy maszyn

  • Planowanie i koordynowanie wykonania remontów, przeglądów i napraw parku maszynowego przez serwisy zewnętrzne

  • Wprowadzanie modyfikacji procesu i maszyn zgodnie z założeniami technologicznymi

  • Aktualizacja i tworzenie dokumentacji dla modyfikowanych maszyn

  • Przygotowywanie propozycji usprawnień maszyn i urządzeń

  • Optymalizacja procesu produkcyjnego

  • Dbałość o stan instalacji elektrycznej, pneumatycznej oraz ogólny stan urządzeń produkcyjnych

  • Dbałość o aktualny stan karty maszyny w programie CMMS (Computerised Maintenance Management Systems)

  • Analiza awarii, rozwiązywanie problemów technicznych na podległych maszynach

  • Prowadzenie i optymalizowanie wskaźników KPI w dziale Utrzymania Ruchu

  • Kontakt z dostawcami oraz usługodawcami w zakresie modyfikacji, napraw sprzętu i części zamiennych oraz awarii i serwisu zewnętrznego

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną nowych maszyn i linii produkcyjnych

  • Programowanie i diagnozowanie sterowników S7 – praca w systemie TIAP, WinCC, Step7

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej i instrukcji

  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych

  • Prace naprawcze, serwisowe, remontowe, relokacyjne, przeglądowe

  • Raportowanie prac w systemie CMMS

Nasze wymagania

  • Zaawansowana wiedza w zakresie programowania i diagnostyki sterowników PLC, zwłaszcza Siemens

  • Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe (automatyka, elektronika, mechatronika), wskazane wykształcenie inżynierskie

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z Utrzymaniem Ruchu

  • Znajomość działania, diagnostyki i montażu przemysłowych sieci komunikacyjnych Ethernet/Profinet/Profibus oraz układów sterowania maszyn

  • Znajomość programowania i obsługi robotów przemysłowych ABB

  • Znajomość automatyki przemysłowej i pneumatyki

  • Umiejętność użytkowania programów Autocad, Eplan/PCSchematic

  • Znajomość zasad konstrukcji maszyn i umiejętności przygotowywania dokumentacji maszyn zgodnie z wymaganiami dla maszyn i urządzeń

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Kreatywność, logiczne myślenie, zdolności analityczne i organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, nastawienia na rozwój

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i pracy na wysokości

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność

  • Uprawnień SEP do 1KV

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość obsługi i konfiguracji czujników i systemów wizyjnych firm Keyence/Cognex

  • Znajomość obsługi i konfiguracji falowników SEW/Siemens/Lenze

  • Znajomość obsługi i konfiguracji sterowników Atlas Copco

  • Znajomość innych języków programowania C++, C# oraz znajomość relacyjnych baz danych MSSQL

  • Znajomości zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki i elektryki

  • Znajomość przemysłowych instalacji elektroenergetycznych, posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym i uprawnienia G1E i D powyżej 1kV

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Karta multisport

  • Stołówka z dofinansowaniem

  • Atrakcyjny program poleceń do pracy

  • Możliwość awansu i rozwoju

  • Regularne podwyżki

  • Fundusz Socjalny

  • Szeroki pakiet szkoleń

  • Akcje charytatywne

  • System premiowy

  • Przyjazna atmosfera

  • Stabilne zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Do naszego zakładu Adient Seating Poland Sp. z o.o. Oddział w Bieruniu, zajmującego się produkcją foteli samochodowych, poszukujemy osoby do pracy w Dziale Utrzymania Ruchu, na stanowisku Programista PLC.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z opisem doświadczenia zawodowego przez opcję „APLIKUJ” poniżej.